HAKKIMIZDA

ANADOLU EĞİTİM KURUMLARI cropped-cropped-1-1-2.png
1985 yılında RİZE merkezde ÖĞRETMENLER tarafından dershane olarak kurulmuş ve eğitim-öğretim hayatına başlamıştır. 1994’de Rize ili Pazar ilçesinde ilk şubesini 2002 yılında Ardeşen ilçesinde 2. şubesini açmıştır.2008 yılında Rize merkez şubesinden ayrılarak Pazar ve Ardeşen ilçelerinde yoluna devam etmiştir. 2015 dershanelerin dönüşüm sürecinde iki ÖZEL ÖĞRETİM KURSU ve TEMEL LİSE türünde 2 özel öğretim kursu ve bir Temel lise ile hizmet vermeye, çocuklarımızın geleceklerini aydınlatmaya devam etmektedir.

 

yildizlarlogoBiz kimiz: Varlığa, bilgiye ve değerlere kendi medeniyetinin penceresinden bakmanın bilinci ile temel değeri insan olan ve hikmeti kuşanmış nesiller yetiştiren, medeniyet mimarlarıyız.
Ne yapıyoruz:Biz, öğrencilerimize akademik, zihinsel, duygusal, bedensel, sosyal ve manevi gelişimlerini gerçekleştirecek eğitim ortamları sağlıyoruz. Hayat boyu öğrenme ortamı sağlayarak öğretmenlerimizin, velilerimizin ve toplumumuzun doğru üretim yapabilecekleri nitelikli bir hayatı sürmelerine katkıda bulunuyoruz.Hizmet verdiklerimiz kimlerdir: Biz, öğrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize, diğer çalışanlarımıza ve toplumumuza hizmet veriyoruz.

Şimdi
IMG-20160304-WA0015
ÖZEL ÖĞRETİM KURSLARIMIZDA
YGS/LYS Hazırlık, Ara Sınıflar Okula Takviye hizmeti veriyoruz.
YILDIZLAR ANADOLU TEMEL LİSESİNDE
9-10-11-12. sınıflara anadolu lisesi müfredatını uygulayıp aynı zamanda da üniversiteye hazırlık destek kursları ile sınava hazırlık yarışında hazırlıyoruz
Bizim için önemli olan nedir?

Dinlenme salonu
Bizim için Öz kültürümüz ve medeniyetimiz,Öğrenme sürecinde öğrencinin bireysel farklılıklarının dikkate alınması, Hayat boyu öğrenme becerisinin kazanılması, Bir üst kuruma öğrenci seçen sınavlarda yüksek
başarının sağlanması,Becerilere dayalı dil öğretimi, Birikim ailesinin
mutluluğu önemlidir.
Bizi; Öğrenmeyi öğrenmek, Başarıda sürekliliği sağlamak, Bireysel farklılıklara saygı göstermek,
İlgi ve yeteneklere uygun gelişimi gerçekleştirmek, Deneyime değer vermek, Yenilikler yaratmak ve model olmak diğerlerinden farklı kılar.
Nasıl bir kişiliğimiz var.
Öğretme ve öğrenme heyecanımızın sürekli olması, Kardeşlik ve sorumluluk duygumuzun gelişmiş olması, Kurumlarımızda bulunan herkesin sürekli gelişmeye katkıda bulunması bizim kişiliğimizdir.

Vizyonumuz

Kültür ve medeniyetimizden beslenerek, ihtiyaç duyduğu anda özgün kültür ve medeniyet unsurlarını üretebilen ve umrana ulaşmayı gaye edinmiş bilge insanları, tüm ihtiyaçları giderilmiş eğitim ortamlarında yetiştirmiş olma, hayat boyu eğitim etkisi sağlamak ve Ülkemizi en üst seviyede temsil edecek gençler yetişrimek

l2 (1)